Niezapomniane urodziny w Academii

urodziny z capoeirą

Urodziny z capoeirą to świetna alternatywa dla sal zabaw, w których najczęściej organizowane są tego typu imprezy dla dzieci.

Zajęcia podczas urodzin

Trening capoeiry, nauka gry na tradycyjnych brazylijskich instrumentach, śpiewanie brazylijskich piosenek, zajęcia plastyczne, a na końcu tort i inne pyszne, domowe wypieki – to w największym skrócie można opisać ofertę urodzin w stylu capoeira, które można zorganizować w Centrum Acadamia (ul. Dowborczyków 17/19).
Urodziny prowadzi wykwalifikowany instruktor rekreacji ruchowej z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi. Ani jubilat, ani goście, nie muszą mieć doświadczenia w capoeirze, nie potrzeba się również w żaden sposób przygotowywać (oprócz zabrania ze sobą dobrego humoru ;).
Najpierw jest część sportowa – na treningu jubilat i goście poznają podstawowe ruchy capoeiry, w drugiej części – uczą się brazylijskich piosenek, które są bardzo ważnym elementem capoeiry. Chętni mogą również spróbować swoich sił w grze na instrumentach – brazylijskim bębnie i łuku muzycznym, zwanym berimbau.
Po tych aktywnościach, czas na zajęcia plastyczne – tu uczestnicy urodzin sami wykonują instrumenty z nietypowych elementów, również z wykorzystaniem recyklingu.

Poczęstunek podczas urodzin

Na koniec poczęstunek. Jako centrum sportowe stawiamy na zdrowie i dobre nawyki żywieniowe, dlatego na urodzinach w Academii nie ma chipsów, żelków i innych przetworzonych słodyczy. Żadnego śmieciowego jedzenia! W zamian za to są domowe wypieki – brazylijskie babeczki, zabawne ciasteczka, a także, fakultatywnie – również wypieki wytrawne, np. mini pizze.

Cennik:
2 godziny zabawy + poczęstunek – 35 zł/os.
Jeśli jubilat chodzi na treningi do Academii – 30 zł/os.
Powyżej 10 os. – jubilat gratis.
Tort płatny dodatkowo – 60 zł za całe ciasto.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 691-916-016 lub mailowo: centrum@academia.lodz.pl