Warsztaty Samby

Zapraszamy na wyczekane spotkanie z sambą brazylijską! Warsztaty poświęcone będą rytmom afro-brazylijskim, które charakteryzują się mocnym uderzeniem bębnów i miarowym rytmem. Wymagają świadomosci ciała i umiejętności oddawania się muzyce i nad tym będziemy pracować w czasie tych dwóch godzin. Zarówno osoby początkujące, jak i zaawasnowane będą mogły wspaniale skorzystać z tych warsztatów. Będziemy tańczyć takie rytmy jak: samba reggae, samba de roda z bogatą rozgrzewką afro-brasil. Będzie intensywnie i gorąco.

Dla Kogo?
Na sambę zapraszamy wszystkich(niezależnie od wieku i sprawności ruchowej), którzy mają ochotę poczuć ten słodki brazylijski gorąc w swoich biodrach, którzy nie potrafią opanować swoich nóg, gdy słyszą mocne uderzenia bębnów, którzy chcą poznać lepiej swoje ciało. Samba jest jak uderzenie serca…każdy ją w sobie ma…a Marta tylko pomoże Wam ją odkryć.

Na warsztaty przyjmujemy zapisy – tylko zebranie grupy gwarantuje odbycie się warsztatów.
Zapisy pod adresem dagmara.meksa+warsztaty@gmail.com

Marta Gonçalves
Jest z rodziny polsko-brazylijskiej. Dzięki tej mieszance sambę ma w nogach, ale też wie, czego potrzeba polskim biodrom. Uczy samby od 15 lat. Koncentruje się na przygotowaniu ciała, zapoznania się z rytmem, tak żeby nauka kroku samby przychodziła jak najbardziej intuicyjnie. Na zajęciach u Marty możecie poznać takie odmiany samby jak: samba no pé, samba de roda, samba pagode, samba reggae, samba axe.

https://www.facebook.com/events/210809112726650/