Capoeira dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia sportowe w Łodzi. – Capoeira Łódź – Academia Capoeira
+48 691-916-016

Capoeira dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia sportowe w Łodzi.

treningi_mlodziez

Treningi Capoeira w Łodzi są świetną możliwością, by podtrzymać i podnieść poziom sprawności fizycznej dla młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia sportowe szczególnie spodobają się osobom, które lubią wyzwania. Niecodzienne i rzadko spotykane techniki będą trzymać w napięciu sprawiając, że nie będziesz mógł doczekać się następnego treningu!

Treningi dla początkujących

Zajęcia dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z capoeirą, do grupy można dołączyć w każdym momencie, ale największy nabór nowych osób jest zwykle we wrześniu i styczniu.
Uczymy się 'alfabetu’ capoeiry oraz wykonujemy ćwiczenia ogólnorozwojowe, mające za zadanie przygotować nas do trudniejszych elementów.

Treningi dla średnio-zaawansowanych

Osoby, które ćwiczą ponad rok i posiadają już swój pierwszy stopień w capoeirze (corda branca-amarela) powinny uczęszczać na te zajęcia. Oprócz treningu technik capoeiry uczymy się gry na instrumentach, poznajemy historię capoeira i kontynuujemy pracę nad przygotowaniem fizycznym.

Treningi dla zaawansowanych

Te treningi przeznaczone są dla osób ze sznurem żółto pomarańczowym i wyżej. Wymagana jest dobra znajomość technik podstawowych, umiejętność gry na instrumentach i kilkuletnie doświadczenie w capoeirze. Na treningach pracujemy nad stylem gry, ekspresją ruchu, uczymy się skomplikowanych sekwencji, a także doskonalimy elementy samoobrony.